SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Firmanın hedef kitlesi belirlenir, anlam haritaları ortaya çıkartılarak hedef kitleye uygun içerik hazırlanır, organik takipçi kazanılarak popüler hale getirilir. Sayfa etkileşim alan bir hesaba dönüştürülerek rapor halinde sunulur.

REKLAM FİLMİ
Firmanın amaçları ve ihtiyaçları doğrultusuna uygun oyuncu ve seslendirme yapılarak hazırlanır. Öncesinde firmaya fikir önerilir karşılıklı fikirlerden sonra senaryo yazılarak firmanızın reklam filmi çekilir.

TANITIM FİLMİ
İnsanlar gördükleri bilgileri kolay kolay unutmazlar bu yüzden tanıtım filmi bir markanın tarzını, kimliğini, üretim yerini, ürünlerini tüketiciye görsel olarak sunulmasını sağlar. İyi hazırlanmış bir tanıtım filmi firmanızı çok prestijli ve görkemli gösterebilir.

MODEL EŞLİĞİNDE ÜRÜN TANITIMI
Ajansımız, ürün tanıtım filmlerinizde veya fotoğraf çalışmalarınızda ve ihtiyaç halinde sizin için model temin ederek, ürünlerinizin çekimini profesyonel olarak gerçekleştirir. Firmamız varsa model fotoğraflarını ve çalışmayı size telif haklarıyla birlikte teslim eder.

.

SOSYAL MEDYA İÇERİK VİDEOLARI VE GRAFİK TASARIMLARI

Giderek karmaşık hale gelen sosyal medyada ilgi çekmek artık çok daha zor. Bu nedenle var olan ve hedeflenen kullanıcılara yönelik hazırlanan içeriğin dikkat çekici olması gerekmektedir. Ekibimiz firmanıza uygun en çarpıcı tasarımları veya videoları üreterek sosyal hesaplarınızın canlı kalmasını sağlamaktadır.

.

2D/3D ANİMASYON ve EĞİTİM VİDEOLARI
Kurumsal firmaların eğitici ve interaktif bir video veya animasyon video ihtiyacı olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekibimiz ihtiyacınız olan en uygun içeriği üretmek için çaba sarfeder.

.

.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI VE VİDEOLARI
Dijital pazarlamanın belkide en önemli detayı ürün fotoğraflarıdır. Müşterilerinizin gözünden kaçırdığı detayları, ürün fotoğrafları ve tanıtım videoları ile vurgulayarak fark yaratabilirsiniz.

.

.

.