Dijital ekip İstanbul, Marmara, Mimar Sinan ve Bahçeşehir gibi üniversitelerin, ilgili bölümlerinden mezun profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Alanında profesyonel ekibimiz işletmenize yönelik çalışmaları ve stratejileri belirleyerek modern tasarımlar üretir.

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon ekibi hem akademik hem de sahadan olmak üzere üniversitelerin sinema televizyon bölümünden mezun profesyonel ekipten oluşmaktadır. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda reklam ve tanıtım filmi gibi projelerinizi derinlemesine araştırma yaparak senaryolaştırır ve çekim sonrası dinamik bir kurgu ile ilgili firmaya teslimini gerçekleştirir.

Grafik Tasarım

Grafiker ekibi üniversitelerin görsel iletişim ve grafik tasarım alanlarından mezun kişilerden oluşmaktadır. Grafikerlerimiz size uygun yaratıcı tasarımları ile dikkat çekici içerikler üreterek sosyal medyada görünür olmanızı sağlar.

2D 3D Animasyon

Bir çok firmanın 2d 3d animasyon filmlerine ihtiyaç duyduğunun farkındayız. Markanızı ileriye taşıyacak animasyon ekibi üniversitelerin çizgi film ve animasyon bölümlerinden mezun kişilerden oluşmaktadır. Bu ekip aynı zamanda video prodüksiyon ekibi ile sürekli iletişimde kalarak en yaratıcı filmleri üretir.

Ürün Çekimi

Satış için ürün fotoğrafı önemini kavrayan firmalar ürün çekimi için para harcamaktan kaçınmıyor. Çünkü profesyonel olarak çekilmiş olan bir ürün fotoğrafı ürün satışı için en büyük etkendir. Çünkü o ürünü almayı düşünen kişi tüm fotoğrafları ilgiyle inceleyecektir. Yakınlaştırdığı bir fotoğrafın görüntü kalitesi düştüğünde veya istenen ayrıntı yakalanamadığında akılda soru işareti kalacaktır. Bu sebeple yüksek çözünürlüklü profesyonel fotoğraflar müşteriyi daha memnun edecektir. Bunun bilincinde ve farkında olarak tüm ürünlerinizin çekimi profesyonel olarak gerçekleştirilir ve dekupe, rötuş işlemleri için grafik ekibimize yönlendirilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medya yönetimi dendiğinde firmalar tarafından akla gelen yöntemler: sosyal medyada bir hesap açarak kurum kimliğini oluşturmak; kullanıcıları takip etmek ve kendini takip ettirecek yöntemler bulmak; pazarlama yapmak. Oysa sosyal medya, reklam ve pazarlama imkanı sunduğu kadar riskleri de olan bir platform. Bu yüzden de firmaların sosyal medya hesaplarının, hem iletişim konusunda hem de sosyal ağlarda deneyimli ekipler tarafından yönetilmesi gerekiyor. Üniversitelerin, iletişim ve yeni medya gibi alanlarından mezun ekibimiz sosyal medya yönetimini yaparak sosyal medyada görünür olmanızı sağlar.

,